Webtartalom-megjelenítő

Aktuális állásajánlataink

Villanyszerelő

Feladatkör:

  • Ipari gáz ellátó berendezésekkel kapcsolatos elektromos kivitelezés, szervizelés
  • Egyéb szerelési munkák
  • Budapesti központú munkahely, de központi és vidéki munkavégzés

Elvárásaink:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Érintésvédelmi és Villámvédelmi vizsgáló jogosultság előny
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz havi 10% cafetéria
  • Min. egy havi bónusz
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Pályázati anyagát a reka.kerekes@messergroup.com e-mail címre várjuk.

Operátor

Feladatkör:

  • Automatizált távfelügyeleti termelő üzemeink technológiai irányítása és biztonságos       üzemeltetése
  • Az üzemviteli paraméterek ellenőrzése, dokumentálása
  • Technológia gépek, berendezések működésének felügyelete
  • Beavatkozás az üzemzavarok megelőzése és a hatékony működés érdekében
  • Karbantartási, hibaelhárítási feladatok elvégzése

  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás műszak, 2 munkanap-2 pihenőnap)
  • Középfokú műszaki végzettség (gépész vagy vegyipari gépész)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • Min. egy havi bónusz, karácsonyi jutalom

Pályázati anyagát várjuk a reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.

Vevőszolgálati ügyintéző

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálat keretében értékesítési helyeink támogatása az adminisztráció helyes kivitelezésében
  • Értékesítőhelyeink göngyöleg és termék készletének havonkénti ellenőrzése, az esetleges eltérések rendbetételének menedzselése
  • Vonalkódos nyilvántartásunk alkalmazása, a helyes alkalmazás betartatása az értékesítési hálózat résztvevőivel
  • Hibás bizonylatok detektálása, javítása
  • Együttműködés kollégákkal és társosztályokkal

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves gyakorlat ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • PC magas szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • SAP gyakorlat
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Folyamatokban való komplex gondolkodás
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Adminisztrációban, vevőszolgálaton szerzett több éves gyakorlat
  • Angol nyelv ismeret
Munkarend: hétfőtől - péntekig  8:00-16:45 között,  8 órás munkarend

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • A társaság könyvelési feladatainak naprakész ellátása - számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (szállítói számlák, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Közreműködés az évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítésében
  • Számviteli vezető munkájának támogatása
  • Statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Adóbevallások készítésében való részvétel
  • Kontrolling munkák előkészítése
  • Helyi adók elszámolása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Mérlegképes könyvelői képesítés)
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves (min. 3 év) tapasztalat
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • Könyvelői szoftver használatában szerzett jártasság (SAP ismerete előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Angol nyelv ismerete előny

Szakmai önéletrajzát várjuk a reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.