Webtartalom-megjelenítő

Aktuális állásajánlataink

Mérlegképes könyvelő - budapesti munkahellyel

Feladatok:

  • A társaság könyvelési feladatainak naprakész ellátása - számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (szállítói számlák, pénztár, vegyes könyvelések)
  • Közreműködés az évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítésében
  • Számviteli vezető munkájának támogatása
  • Statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Adóbevallások készítésében való részvétel
  • Tárgyi eszköz-nyilvántartás vezetése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (Mérlegképes könyvelői képesítés)
  • Számviteli területen, könyvelésben szerzett több éves (min. 3 év) tapasztalat
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete
  • Könyvelői szoftver használatában szerzett jártasság (SAP ismerete előny)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • plusz havi 10% cafetéria
  • min. egy havi bónusz
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Szakmai önéletrajz a reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.