Webtartalom-megjelenítő

Aktuális állásajánlatok

Nagy örömünkre szolgál, hogy Ön is szívesen csatlakozna a Messer csapatához.

Az alábbiakban tájékozódhat aktuális állásajánlatainkról:

Projekt- és szervizmérnök - budapesti munkahellyel

Feladatkör:

  • Mérés és szabályozástechnikai feladatok ellátása ipari területen:
  • Termelő berendezések mérnöki szintű támogatása; folyamatirányító rendszerek, terepi műszerezés és egyéb irányítástechnikai eszközök üzembe helyezése, karbantartása, szervizelése, hibaelhárítás.

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki diploma)
  • Megbízható angol nyelvtudás (vagy esetleg német)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú mobilitás
  • Irányítástechnikában való jártasság
  • Magas fokú önállóság, pontosság, megbízhatóság, határozottság és rendszerszemlélet
  • PC, Office magas szintű felhasználói szintű ismerete

Logisztikai koordinátor (BULK területre) - budapesti munkahellyel

Feladatkör:

  • fuvarszervezés: járatok tervezése, ellenőrzése, feldolgozása
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, vevőkkel.

  • felsőfokú gazdasági / műszaki (esetleg egyéb) végzettség,
  • logisztikai képesítés,
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás,
  • nagyfokú pontosság, kombinációs képesség,
  • logisztikai, szállítási, járattervezési gyakorlat, ezirányú számítógépes programokban való jártasság előny,
  • ADR ismeret előny.

Munkavédelmi munkatárs - budapesti munkahellyel

(Határozott időre, de határozatlan szerződés opcióval)

Feladatkör:

  • Kockázatértékelések készítése, felülvizsgálata
  • Egyéni védőeszközök meghatározása, kiválasztása, beszerzésében való közreműködés
  • Biztonságtechnikai (munka-, egészség-, környezet- és tűzvédelem) belső auditok végrehajtása
  • Biztonságtechnikai szabályzatok készítésében való közreműködés
  • Biztonságtechnikai oktatási anyagok készítése, oktatások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal, hatóságokkal és alvállalkozókkal

  • Min. középfokú munkavédelmi szakképesítés feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office ismeret
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előny:

  • Felsőfokú munkavédelmi képzettség
  • Környezet- és/vagy tűzvédelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Méréstechnikus - budapesti munkahellyel

(országos munkavégzéssel egy műszakos munkarendbe)

Feladatkör:

  • Mérés-és szabályozástechnikai feladatok ellátása ipari területen
  • Mérőeszközök, analizátorok, távadók, előírás szerinti kalibrálása, szervizelése, karbantartása
  • Üzemi minőségügyi feladatok ellátása

  • Szakirányú középfokú (műszerész) és/vagy felsőfokú végzettség
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Alapvető irányítástechnikai ismertek
  • Pontosság, megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • PC, Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, plusz havi 10% cafeteria
  • min. egy havi bónusz
  • magán egészségbiztosítási csomag
  • év végi jutalom

Ha Ön szakmai munkájában a folyamatos fejlődésre törekszik, alkotó munkára ösztönzőnek érzi a szabadságot és kész a rugalmas együttműködésre, akkor az Ön pályázati anyagát várjuk, melyet kérjük küldjön az reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.