Webtartalom-megjelenítő

Aktuális állásajánlataink

Szerelő - Hegesztő

(Budapesti munkahellyel)

Feladatkör:

  • hegesztési feladatok elvégzése
  • a vállalat budapesti és vidéki telephelyein szerelési és karbantartási munkák végzés

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • lánghegesztő vizsga
  • B kategóriás jogosítvány
  • hegesztési eljárás ismerete, ebben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • plusz havi 10% cafetéria
  • min. egy havi bónusz
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Ha Ön szakmai munkájában a folyamatos fejlődésre törekszik, alkotó munkára ösztönzőnek érzi a szabadságot és kész a rugalmas együttműködésre, akkor az Ön pályázati anyagát várjuk, melyet kérjük, küldjön az reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.

Palackkezelő - győri munkahellyel

Feladatkör:

  • palacktöltés, palackmozgatás 2 műszakos munkarendben (6:00-14:00/12:00-20:00)
  • komissiózás
  • kisebb adminisztrációs feladatok ellátása

  • középfokú iskolai végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógép ismeret

Technikai koordinátor

(Ölbői munkahellyel)

Feladatkör:

  • az üzemi logisztikai feladatok megoldása, elsősorban a tartálykocsi töltésekre vonatkozóan
  • a töltésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (mérlegjegyek, szállítólevelek, analitikai bizonylatok, EKR számok igénylése, statisztikák készítése)
  • minőségellenőrzés, analitikai rendszerek kezelése
  • üzemirányítási alapfeladatok ellátása

Elvárások:

  • technikusi végzettség (villamosipari vagy gépész)
  • számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • műszaki területen szerzett tapasztalat előny
  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

  • dinamikus csapat, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem és plusz havi 10% cafetéria

Ha Ön szakmai munkájában a folyamatos fejlődésre törekszik, alkotó munkára ösztönzőnek érzi a szabadságot és kész a rugalmas együttműködésre, akkor az Ön pályázati anyagát várjuk, melyet kérjük, küldjön az reka.kerekes@messer.hu e-mail címre.