Webtartalom-megjelenítő

Aktuális állásajánlataink

Kereskedelmi adminisztrátor

Budapesti munkahellyel

Feladatok:

  • Kereskedelmi igazgatóság adminisztratív tevékenységeinek támogatása
  • Vevőtörzs és vevő egyedi kondíciók karbantartása SAP-ban
  • Szállítási és adásvételi szerződések ellenőrzése, nyilvántartása és rendszerezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Irodai adminisztráció területén szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (elsősorban Excel)
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz havi 10% cafetéria
  • Min. egy havi bónusz
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Pályázati anyagát a reka.kerekes@messergroup.com e-mail címre várjuk.

Laborvezető

Feladatok:

  • a labor munkatársainak szakmai irányítása, a feladatok kiadása és ellenőrzése
  • részvétel a laboratóriumi vizsgálatokban
  • a laboratórium működését szabályozó dokumentumok naprakészen tartása
  • minőséggel kapcsolatos reklamációk kivizsgálása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (elsősorban vegyész, vegyészmérnök)
  • hasonló területen, vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • angol nyelvtudás
  • akkreditált laboratóriumban szerzett tapasztalat.

  • versenyképes jövedelem
  • plusz havi 10% cafetéria
  • min. egy havi bónusz

Pályázati anyagát a reka.kerekes@messergroup.com e-mail címre várjuk.

Vegyésztechnikus

Feladatkör:

  • gázok és gázkeverékek vizsgálata gázkromatográffal és speciális gázanalizátorokkal a budapesti telephelyen
  • vidéki telephelyeken ellenőrző mérések végzése

Elvárásaink:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés